E-book

30 korenín a byliniek pre lepší život

Necítite sa zdravo a v pohode, chodíte od jedného lekára k druhému, prípadne utrácate nemalé čiastky za rôzne výživové doplnky, ale nič sa nemení?

Začínate mať pocit, že takto to už pravdepodobne bude navždy?

To, že ste začali hľadať riešenie, je skvelý štart. Viem, koľko Vás to stálo úsilia a často aj sklamania. Je veľmi frustrujúce hľadať tú správnu cestu a zistiť, že to  bol zas iba „pokus – omyl“.
Urobte niečo iné. Použite priamu cestu! Využite to, čo máte doma v kuchyni!
Rada by som Vám predstavila skvelo fungujúci, logický a jednoducho použiteľný spôsob stravovania, ktorý uzdraví aj Vás.
Nejde o žiadnu diétu, nie sú potrebné peniaze navyše, ani extra dávka energie na zháňanie špeciálnych potravín, ktoré často nevieme ani vysloviť.
Ide jednoducho o to, že spôsob stravovania vám musí sedieť ako dobre vystrihnuté šaty… Pretože každý sme iný…

Každá potravina vyvolá v tele zmenu.

Viete, že nevhodný výber toho, čo každý deň jete, stojí takmer za všetkými vašimi zdravotnými problémami? Možno podobne ako väčšina ľudí netušíte, čo všetko potraviny dokážu. A to je škoda. Strácate tak ohromný nástroj, ktorým si viete udržať zdravie, prípadne opraviť to, čo sa už pokazilo.

Môj manžel kedysi dávno vyslovil „historickú“ vetu: „Vieš, keby sa ma v nejakom kvíze opýtali, akú jednu vec by si moja manželka celkom určite zobrala na opustený ostrov, povedal by som, že vreckovku.“ No, bolo by to smiešne, keby to nebolo také smutné.  Naozaj som stále behala s vreckovkou a posmrkávala. A fakt mi to vadilo, len som akosi nevedela, čo s tým.

V tomto čase sa nám narodili tri deti a viete čo?  Jedno bolo choršie ako druhé. Boli sme úplne vyradení z normálneho života. Chodili sme od jedného lekára k druhému, ten poradil to, ten ono a… nefungovalo vôbec nič. Pochopila som, že som v tom sama a začala som pátrať.  Preštudovala som množstvo alternatívnych smerov medicíny i dietetiky. 

Až som našla presne to, čo som hľadala. Tradičnú čínsku medicínu. A začala som práve dietetikou, ktorá ma utvrdila v tom, že je to to pravé. Učarovala mi natoľko, že sa stala mojou stálou sprievodkyňou.

A čo je odvtedy u nás nové? Na choroby sme medzičasom úplne zabudli a vreckovky už naozaj nepotrebujem. Môj muž by to mal teraz v kvíze naozaj ťažké. 🙂

Moje meno je Bibiana Konečná a som terapeutka tradičnej čínskej medicíny. Už deviaty rok miešam bylinky na mieru a pridávam presný návod čo jesť, prípadne čo zmeniť, aby ste sa vrátili k svojmu zlatému stredu a opäť sa cítili skvelo.

Ak to ale chcete vedieť urobiť sami a nebyť odkázaní na terapeutov či lekárov, rada vás to naučím.

Čo robí tento E-book jedinečným?

Predstavte si ten super pocit, že sa po každom jedle  cítite lepšie ako pred ním. Bez toho, že by ste museli preskúmať a vyskúšať x rôznych stravovacích smerov a diét.

Jednoducho prídete do obchodu a nekúpite napr. čierne korenie, lebo budete vedieť, že vám nepolepší, ale práve naopak.  Namiesto neho kúpite majorán a žeruchu, pretože práve tie pracujú pre vás.

A vedeli ste, že:

-temer do každého jedla môžete pridať ingredienciu, ktorá dopĺňa povestnú „sviečku života“?

– existujú koreniny, ktoré si dokážu poradiť s úzkosťou a depresiou?

– množstvo korenín a kuchynských byliniek dokáže rozhýbavať energiu  a pomôcť tak pri  menštruačných bolestiach?

-existuje korenina, ktorej nadmernou konzumáciou sa môžete dopracovať k halucináciám?

– niektoré koreniny a bylinky sa neodporúčajú dojčiacim ženám, lebo môžu znížiť produkciu  materského mlieka?

cover_koreniny grafik

Cena tohto E-booku je 16,90 eur. E-book je prehľadný, logicky štrukturovaný. Na 50 stranách nájdete jasné infomácie o 30 koreninách a bylinkách, ktoré bežne pridávate do jedla.

V knižke som vypichla ich najvýraznejšie vlastnosti a tak nebudete mať pocit, že každá korenina a bylinka je na všetko. Držím sa zásady, že menej je niekedy viac a dala som si záležať, aby ste sa „nestratili“.

Prešla som naozaj dlhú cestu, kým som tento E-book spísala. Roky som študovala vo všetkých možných jazykoch, zisťovala, hľadala. Konečne som dala dokopy všetky znalosti a informácie a sprístupnila ucelený systém. Sama sa ním už dlhé roky riadim a skvelo funguje nielen mne a mojej rodine, ale aj mojim klientom. Tieto informácie si nesiem životom ako poklad a mrzí ma iba jedna vec, že som nimi nedisponovala skôr. 🙂

Čo na ňom najviac oceňujem je, že na prípravu stravy „na mieru“ dokážeme využiť to, čo máme bežne v kuchyni.

Nejde o diéty, ani delenú stravu, ani vegetariánsto či vegánstvo, pri ktorých sú ľudia často na pochybách, či je to pre nich to pravé, ale jednoducho vieme, čo ktorá potravina robí a to využívame.

Ak chcete nahliadnuť do E-booku, nech sa páči.

Zázvor
Oregano

V knižke navyše nájdete nasledujúce bonusy:

Bonus 1: Octový čistič s bylinkami

Kuchynské bylinky nemusíme používať iba na dochutenie a ozdobenie jedla. Môžeme z nich napr. vyrobiť voňavý octový čistič – áno, octový čistič naozaj môže byť voňavý. V E-booku nájdete návod na jeho prípravu.

Bonus 2: Bylinkový olej – skvelý darček

Chcete niekoho obdarovať a nemáte nápad? Alebo mu chcete podarovať niečo hand-made? Skúste bylinkový olej. Ak použijete pekné fľaštičky, váš darček bude vyzerať veľmi efektne. Ponúkam vám návod ako inšpiráciu.

Bonus 3: Atypické bylinky do šalátu

Okrem klasických lístkov šalátu, uhorky a postrúhanej mrkvy či repy môžeme šaláty oživiť rôznymi ďalšími ingredienciami. Niektoré z nich by vám asi ani nenapadli.

Bonus 4: Bylinkové povery

Neverili by ste, čomu ľudia kedysi verili. 🙂

Bonus 5: Prvý krok k praxi

Ide o  „pracovnú dvojstránku“. Po jej vyplnení hneď budete vedieť, ktoré koreniny sú zrovna pre vás. Vyplnený zoznam odporúčam pripnúť na chladničku, aby ste ho mali stále poruke.

Čo o knižke hovoria čitateľky?

Waw, tento E-book odporúčam všetkými desiatimi. Nielen že teraz lepšie rozumiem funkcii a významu jednotlivých korenín, ale aj moje jedlá začali byť chutnejšie. Naozaj by som nebola povedala, že k tomu, aby som sa cítila lepšie, stačí tak málo.

Monika V., učiteľka

Veľa korenín som v kuchyni samozrejme používala, ale informácie v knihe boli pre mňa fakt novinkou. Som veľmi vďačná za podnetné informácie a ešte viac sa teším, že mojej rodine viem ponúknuť zdravú alternatívu a všetkým nám chutí.

Klaudia U., dentálna hygienička

E-book 30 korenín a byliniek pre lepší život je fakt úžasný!!! Pre mňa bylinky a koreniny tvoria neodmysliteľnú súčasť môjho bytia a v E-booku je presne uvedené, čo s čím kombinovať a ktorá bylinka je na čo určená. Pre mňa je tam mnoho nových informácií, ktoré sa hneď stali súčasťou môjho varenia a liečenia.

Barbora R., ekonómka

Stále váhate a pýtate sa, či je to pre vás to pravé?

Tento prístup je vhodný naozaj pre každého, jednoducho využívate to, čo ktorá potravina dokáže.

A či to zvládnete?

Práve na to je určený „Prvý krok k praxi“. Na základe informácií v knižke ho vyplníte a napr. pripnete na chladničku. A garantujem vám, že po chvíli sa vám výber tých vhodných potravín dostane do krvi a žiadne „ťaháky“ už potrebovať nebudete.

A na záver pripájam ešte jednu recenziu – od mojej skvelej kamarátky. 🙂

Waaaaaauuuuuu! To čo si dala???!!! Aké super infošky! Všetko spolu zosumarizované! Jednička! Už len ísť podľa toho!

Pokiaľ chcete tento E-book, objednajte si ho ihneď kliknutím sem!